Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cestování

3 posters

 :: Ostatní :: Ostatní

Goto down

Cestování                  Empty Cestování

Příspěvek  Lucien Cylonus Sat May 12, 2012 9:09 pm

Kde všude jste byli, co zajímavého jste při cestách zažili, kam se chystáte a jaké místo byste někdy rádi navšívili? Aneb debatka pro všechny, co se (stejně jako já) řídí heslem "Všude dobře, tak co doma!" Smile
Lucien Cylonus
Lucien Cylonus
Naslouchač

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 06. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Cestování                  Empty Re: Cestování

Příspěvek  Amarena Raabe Sun May 13, 2012 11:42 am

Tak já se tedy ohlásím.

Bydlím v severních čechách, konkrétně v ústeckém kraji, ještě konkrétněji v Děčíně Very Happy

Myslím, že bych se mohl podělit o náš zámek Smile.

Cestování                  Zamek
Amarena Raabe
Amarena Raabe
Dračí jezdec

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 01. 05. 12
Age : 27
Location : Děčín, Staré město

Návrat nahoru Goto down

Cestování                  Empty Re: Cestování

Příspěvek  Haery Sun May 13, 2012 7:03 pm

Já jsem byla na docela hodně místech Very Happy
Ale tak třeba dneska jsem se vrátila z víkendovky, kterou jsem měla se sborem v Hradci králové.. Nádherné město, které pořád žije =) A největší zážitek? Tak rozhodně, že jsem se naučila nějaké akordy na kytaru a že už dokážu dirigovat sbor Very Happy což je pro mě velmi výhodné(zvlášť když chci být jednou vedoucí sboru). Byla tam veliká sranda(zvlášť když jsme měli mít večerku v 22:45 a chodili jsem spát o ko 1:00 až 2:00 ráno Wink) Fotku YMCA paláce bohužel nemám(na to jsem zapomněla Very Happy), ale to je jedno, protože mám skupinovku a to je hlavní(tedy aspoň pro mě!)
Haery
Haery
Dračí jezdec

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 10. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Cestování                  Empty

Příspěvek  Lucien Cylonus Sun May 13, 2012 7:19 pm

Wow, tak to jsi první člověk, kterého znám a chce být vedoucí sboru Very Happy

No, já pořád někam rajzuju, jak jen to jde. Doma je nuda a na cestách je srandy kopec. Čechy a Moravu mám slušně procestované, pak jsem byla 2x ve Skotsku, 2x v Anglii, nespočetněkrát v Dánsku, ve Francii, mnohokrát v Itálii, 2x v Řecku, jednou v Německu, jednou v Rakousku (o prázdninách se chystám znovu, tentokrát do Vídně) a to... je asi všechno xD Very Happy Nicméně v blízké době se chystáme s tátou do Norska, pak bych někdy chtěla do Irska. Británie je prostě můj druhej domov, já tu zemi miluju!
No... a toť asi já a cestování Very Happy
Lucien Cylonus
Lucien Cylonus
Naslouchač

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 06. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Cestování                  Empty Re: Cestování

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Ostatní :: Ostatní

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru