Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co sledujete?

4 posters

 :: Ostatní :: Ostatní

Goto down

Co sledujete? Empty Co sledujete?

Příspěvek  Garin Bellamy Mon Jul 02, 2012 5:36 pm

Aneb na co koukáte v televizi? Jaký je váš oblíbený film nebo seriál? Na co byste rádi upozornili, nalákali? Sem s tím! Wink

Já třeba sledovala Once upon a time, Hru o trůny, Merlina a teď ulítávám na Flashforward (česky je to Vzpomínka na budoucnost). Znáte někdo něco z toho? Very Happy
Garin Bellamy
Garin Bellamy
Vůdce Dračích jezdců

Poèet pøíspìvkù : 163
Join date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Co sledujete? Empty Re: Co sledujete?

Příspěvek  Amarena Raabe Mon Jul 02, 2012 5:44 pm

Merlina a Hru o trůny znám, ale z prvního jsem viděl jen útržky a GoT znám jen Targaryeny.

Já jsem měl jeden čas rád Aktu X, ale ta mě omrzela, protože žádný z dílů nikdy neskončil neotevřeně.. To samé i u Krajních mezí, možná to dělal stejný režisér nebo producent, nevím Very Happy .

Mimo jiné mám rád universum okolo Hvězdné brány, viděl jsem Skoro celou SG-1 a Atlantis.. ale televizi moc nesleduji, tak že mi spousta dílů uteče..

Amarena Raabe
Amarena Raabe
Dračí jezdec

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 01. 05. 12
Age : 27
Location : Děčín, Staré město

Návrat nahoru Goto down

Co sledujete? Empty Re: Co sledujete?

Příspěvek  Chisato Stínolapka Mon Jul 02, 2012 6:00 pm

Hvězdnou bránu jsem jeden čas taky sledovala, ale teď už se k televizi moc nedostanu:D Občas se podívám na HIMYM a Teorii velkého třesku, z filmů no... mám ráda Tima Burtona, a vlastně skoro všechno, v čem hraje Johny Depp. A taky Nicolas Cage;)
Chisato Stínolapka
Chisato Stínolapka

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Co sledujete? Empty Re: Co sledujete?

Příspěvek  Haery Mon Jul 02, 2012 6:07 pm

Já znám jen Merlina =D

Jinak teď nejčastěji se dívám na The Big Bang Theory, How I met your mother, Misfits(akorát mě bavili první dvě sérieú, Xena.. No je toho hodně Very Happy
Jinak Hvězdnou bránu taky, to úplně zbožňuji! Ovšem nejvíce se mi líbí SG-1. Atlantis a ta druhá(teď nevím jméno..) se mi moc nelíbí, ale dá se na to také koukat.
Haery
Haery
Dračí jezdec

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 10. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Co sledujete? Empty Co sledujete?

Příspěvek  Garin Bellamy Mon Jul 02, 2012 6:28 pm

V tom případě vám všechny mnou zmíněné seriály doporučuju, jsou naprosto super Very Happy Akorát mě štve, že na OUAT a Hru o trůny musím teď pěkně dlouho čekat, na další řady Sad Pátá řada Merlina je naštěstí už v září, hurray!

Já na telku taky vůbec nekoukám, seriály stahuju. To samý s filmy. Teď nedávno jsem viděla Faunův labyrint. Super film, ale dost psycho. Nicméně mohu doporučit Smile
Garin Bellamy
Garin Bellamy
Vůdce Dračích jezdců

Poèet pøíspìvkù : 163
Join date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Co sledujete? Empty Re: Co sledujete?

Příspěvek  Amarena Raabe Mon Jul 02, 2012 6:39 pm

Jn, SG-1 je super.. jen mi vadí, že nezmínili křesťanství, islám, čínské a japonské bohy a podobně.. A u Asgardů byl hlavní boss Thor.. Velkým Taťkou měl bejt Odin, Thorovo kladivo se dalo lehce nasměrovat na sci-fi zbraň.. Ale kupříkladu Osminohý kůň, havrani a kopí se dali taky přetransformovat do něčeho hezkého, a ono prd
Amarena Raabe
Amarena Raabe
Dračí jezdec

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 01. 05. 12
Age : 27
Location : Děčín, Staré město

Návrat nahoru Goto down

Co sledujete? Empty Re: Co sledujete?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Ostatní :: Ostatní

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru