Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bety Kimialy

3 posters

Goto down

Bety Kimialy Empty Bety Kimialy

Příspěvek  Bety Kimialy Sat Apr 14, 2012 9:58 am

Jméno : Bety Kimialy

Věk: Mladá asi kolem 20ti let

Povolání : Vyrábím šperky

Jazyk: Anglicky mluvím plynule, pár slovíček dokáže i francouzsky a arabsky

Rodina a zázemí : Narodila jsem se do bohatší rodiny sklářů. Můj vztah k rodině je kladný. Všech mám moc ráda a v případě ohrožení někoho znich bych se proměnila na vraždící stroj.

Otec: Berend Kimialy vyrůstal jako sirotek se svou mladší sestrou Suzy.Později se ho ujal jeden sklář a zaučil ho tomuto řemeslu. Matku potkal když si u něho její matka objednávala vázu.

Matka: Tamara Kimialy: Vyrůstala ve velmi bohatá šlechtické rodině.

Sestra: Jessica Kimialy: Má starší sestra. Byli jsem velké kamarádky. Moje sestra,ale nevěřila ve Křesťanství ,ale v západní náboženství a proto byla vyděděna.

Bratr:Kain Kimialy: Můj starší bratr odešel z domu když mi bylo 10 let. Naučil mě střílet z luku a zato jsem mu velmi vděčná.

Zázemí: Bydlela jsem ve vesnici [color=red]Cluncolor] ,ale později jsme odešla a toulám se. Náš dům byl velmi honosný. Můj pokoj byl velký jako některé malé domy. Pod naším domes se nacházely zvláštní sklepy a katakomby.

Popis: Malá hnědovlasá holčička. Toto si o mně hned řeknete. Měřím asi tak 160cm a vážím 55 kilo.Vlasy mám vždy spletené do copů. Na hlavě nosím čelenku z lístků. Moje oči mají mandlový tvar a žluto-hnědou barvu. Má pokožka je spíše světlá. Na noze mám tetování ve tvaru květiny. Zvláštní znamení je i materšké znamínko vě tvaru strdíčka na předloktí.


Oblečení: Nejraději nosím volné "pytlové" oblečení. Nikdy nesundávám přívěsek kříže od matky.

Povaha: Jsem neuvěřitelně velký optimistický smíškovský snílek. DOcela agresivní a jak už bylo rečeno skus udělat něco mojí rodině a si tuhý. Mám moc ráda děti takže se občas chovám dětinsky. Jsem nesmírně paličatá a drzá.

Zájmy: Ráda pletu věněčky,plavu ale ze všeho nejraději vyrábím šperky

Víra: Křesťanství jako větina naší rodiny

Historie: Jak se dalo čekat narodila jsem se. Dětství jsem prožívala klidně pohodlně se svou rodinou. Bráška mě učil střílet z luku a sestra mě naučila plést věněčky. Byli jsme bohatí a tak jsme si mohly dovolit soukromé učitele. Mě učila nějaká arabská obchodnice,která,ale uměla plynule anglicky. Později když mi bylo 13 let se nabídla,že mě vezme do světa souhlasila jsem a mí rodiče taky. Do světa jsem se vydala z jednoho prostého důvodu ,chtěla jsem poznat muže mých snů. Záminka pro tuto cestu ,ale byla hodně otřelá - řekla jsem,že chci nabrat zkušenosti. Na ochranu před zlem mi matka dala křížek na krk na který nedám dopustit. Odešla jsem tedy z domu. První tři roky šlo vše skvělě potom nás,ale v nějakém lese přepadli. Arabku zabili na místě a mě prodali do otroctví. Koupila si ně nějací šlechtci. Pracovala jsme u nich jen rok,protože se do mě zamiloval jejich syn. Zaplatili mi hodně peněž a poslali mě pryč. Od té doby se toulám a prodávám šperky.

Dovednosti : Fyzické: Plavaní 6/10
Střelba z luku 7/10
Běh 5/10

Psychické: Přesvědčování 7/10

Magické : Občas se mi zdají velmi živé sny ,které se občas splní. Pro mě to ,ale magie není.


Zajímavosti : Jsem alergické na pyl
Miluji turecké med
Když se směju vypadám jako kočka
Jsem rebel Very Happy
Jako menší jsme měla starch z pavouků





Naposledy upravil Bety Kimialy dne Sun Apr 15, 2012 3:41 pm, celkově upraveno 2 krát
Bety Kimialy
Bety Kimialy

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 14. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Bety Kimialy Empty Re: Bety Kimialy

Příspěvek  Vypravěč Sat Apr 14, 2012 11:00 am

Ahoj, vítej u nás Smile
K tvé kartě mám několik připomínek. Vezmi to jako rady a řiď se jimi, prosím.

Tak tedy:
1) Karta působí hrozně chaoticky. Nerozděluj povahu na dobré a špatné vlastnosti, prostě do napiš do jednoho odstavce a zbytečně těch odstavců neutvářej několik. Rodinu taky nějak smrskni k sobě (nemusíš do jednoho odstavce, ale neměj to tak roztahané). Tučně označ nadpisy, ať se v kartě dá lépe vyznat.
2) Chce to rozepsat se. Obzvlášť některé kolonky jsou kraťoučké a nedostačující.
a) U rodiny - když už máš rozepsané jednotlivé členy, měla bys u nich mít napsáno především to, jaké vztahy k nim tvá postava má. Že měla tvoje matka klidné dětství, to není zase tak důležitá informace.
b) zázemí - Je to vesnice CluN, ne CluM. Bylo by dobré zmínit, jak třeba vypadal dům, kde tvá postava bydlela - zda to byla chatrč nebo honosné sídlo, atd.
c) Popis - rozepsat! Jaké je Bety postavy? Je vysoká a štíhlá nebo spíš podsaditá a obtloustlá? Co nejčastěji nosí za oblečení? Má nějaké charakteristické znaky, zvláštní znamení, atd.? Rada: nepiš v jednoduchých holých větách, ale zkus je rozvětvit.
d) Povaha - rozepsat, rozepsat, rozepsat! Když napíšeš veselá, skoro nic nám to o tvé postavě neřekne. Zkus vymyslet, jak se zachová v určitých situacích, můžeš tu zmínit i co má ráda, a tak podobně. Zase - nepiš v holých větách.
3) U historie zmiňuješ, že tvá postava odešla s Arabkou do světa. Ale proč? Lidi většinou nechodí jen tak na procházku do světa. Šla tam kvůli tomu, aby se něčemu přiučila, aby poznala nové kraje či lidi, nebo proč?
4) Dovednosti vypiš i tabulkově, prosím, tzn. připiš dovednostní body.
Mělo by to vypadat takhle - plavání 3/10
lukostřelba 2/10, atd...

Doporučuju se kouknout do karet již schválených hráčů a přečíst si je, abys zjistila, co všechno v nich zmiňují a co bys tam mohla třeba přidat Wink
Upravené informace v textu prosím označ tučně nebo barevně, ať to pak nemusíme složitě hledat.
Vypravěč
Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 184
Join date : 03. 03. 12

https://tmao.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Bety Kimialy Empty Re: Bety Kimialy

Příspěvek  Garin Bellamy Sun Apr 15, 2012 8:45 am

To už vypadá lépe Smile
Nebudu se v tom víc vrtat a trápit tě. Akorát prosím označ ty nadpísky tučně. A mám výtku k dovednostem - sniž o pár bodů plavání i lukostřelbu, ať máš ve hře ještě co zlepšovat.
Jinak jsem pro přijetí.
Garin Bellamy
Garin Bellamy
Vůdce Dračích jezdců

Poèet pøíspìvkù : 163
Join date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Bety Kimialy Empty Re: Bety Kimialy

Příspěvek  Vypravěč Mon Apr 16, 2012 12:42 pm

Tak tedy přijato, užij si hru!
Vypravěč
Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 184
Join date : 03. 03. 12

https://tmao.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Bety Kimialy Empty Re: Bety Kimialy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru